Schoolteam

 
Ons schoolteam bestaat uit de directie, teamleden en andere medewerkers die intensief bij de school betrokken zijn. Ook worden er stagiaires op onze school opgeleid. 

Niet alle teamleden hebben een groep. 
We hebben IB-ers (Interne Begeleiders), die de groepsleerkrachten helpen om de zorg voor hun leerlingen zo goed mogelijk te maken
Zo zijn er ook onderwijsassistenten en tutoren. Zij ondersteunen de groepsleerkrachten in de groepen met de kinderen.

Verder is er ook een concierge en zijn er administratieve medewerkers.

Laatste nieuws

Waar is het nieuws te vinden?!
Waar is het nieuws te vinden?!
03/09/2018
Welkom ouder(s)/verzorger(s)!   Polsstok ..
 

Medewerkers

 
S.A.  Accord (Sheila)
S.A. Accord (Sheila)
Leerkracht
s.accord@polsstok.nl
 
M.F.  Baak (Marisca)
M.F. Baak (Marisca)
Leerkracht
m.baak@polsstok.nl
 
J.  Baan (Jan)
J. Baan (Jan)
Leerkracht
j.baan@polsstok.nl
 
C.R.  Baasaron (Carol)
C.R. Baasaron (Carol)
Onderwijsassistent
c.baasaron@polsstok.nl
 
N.  Bekkali (Nadia)
N. Bekkali (Nadia)
Onderwijsassistent
n.bekkali@polsstok.nl
 
R.A. van den Berg-Karttunen (Tina)
R.A. van den Berg-Karttunen (Tina)
Onderwijsassistent
t.vandenberg@polsstok.nl
 
N.  Bhola (Nandita)
N. Bhola (Nandita)
Interne begeleider
n.bhola@polsstok.nl
 
L.  Bijlhout (Leandro)
L. Bijlhout (Leandro)
Onderwijsassistent
l.bijlhout@polsstok.nl
 
N.H.E.  Bongaardt (Naomi)
N.H.E. Bongaardt (Naomi)
Onderwijsassistent
n.bongaardt@polsstok.nl
 
M.  Borst (Margo)
M. Borst (Margo)
Leerkracht
m.borst@polsstok.nl
 
J.M. van den Bosch-Stalenhoef (José)
J.M. van den Bosch-Stalenhoef (José)
Leerkracht
j.vandenbosch@polsstok.nl
 
J.H.  Bremer (Hanny)
J.H. Bremer (Hanny)
Administratief medewerker
h.bremer@polsstok.nl
 
J.L.  Brigitha-Tong Sang (Jane)
J.L. Brigitha-Tong Sang (Jane)
Leerkracht
j.brigitha@polsstok.nl
 
N.  Broekhuizen (Nikki)
N. Broekhuizen (Nikki)
Adjunct-directeur
n.broekhuizen@polsstok.nl
 
B.J.B.  Commissaris (BartJan)
B.J.B. Commissaris (BartJan)
Directeur
bj.commissaris@polsstok.nl
 
O.C.  Floridas (Olivia)
O.C. Floridas (Olivia)
Leerkracht
o.floridas@polsstok.nl
 
A.H.  Gambier (Anneke)
A.H. Gambier (Anneke)
Leerkracht
a.gambier@polsstok.nl
 
D.Y.  Gillis (Denice)
D.Y. Gillis (Denice)
Leerkracht
d.gillis@polsstok.nl
 
M. van  Kalkeren (Marijke)
M. van Kalkeren (Marijke)
Leerkracht
m.vankalkeren@polsstok.nl
 
V.  Karami (Vajiheh)
V. Karami (Vajiheh)
Administratief medewerker
v.karami@polsstok.nl
 
 

Medewerkers

 
J.P.G.  Koekenbier (Joost)
J.P.G. Koekenbier (Joost)
Leerkracht
j.koekenbier@polsstok.nl
 
A. de Koning (Amber)
A. de Koning (Amber)
Leerkracht
a.dekoning@polsstok.nl
 
A.M.J.  Kuin (Anke)
A.M.J. Kuin (Anke)
Onderwijsassistent
a.kuin@polsstok.nl
 
M. de Leeuw (Marco)
M. de Leeuw (Marco)
Leerkracht
m.deleeuw@polsstok.nl
 
S.J.F.  Luppers (Stefan)
S.J.F. Luppers (Stefan)
Leerkracht
s.luppers@polsstok.nl
 
D.  Matulessy (Dominique)
D. Matulessy (Dominique)
Leerkracht
d.matulessy@polsstok.nl
 
R.J.C.  Mettendaf (Ruth)
R.J.C. Mettendaf (Ruth)
Leerkracht
r.mettendaf@polsstok.nl
 
J.P.L.  Muntslag (Jamecia)
J.P.L. Muntslag (Jamecia)
Leerkracht
j.muntslag@polsstok.nl
 
B.J. van Nieuwaal (Dana)
B.J. van Nieuwaal (Dana)
Leerkracht
d.vannieuwaal@polsstok.nl
 
C.  Noordhoek (Kees)
C. Noordhoek (Kees)
Onderwijsassistent
k.noordhoek@polsstok.nl
 
E.C.J.M. te  Pas (Eugenie)
E.C.J.M. te Pas (Eugenie)
Interne begeleider
e.tepas@polsstok.nl
 
M.E. van  Putten (Merle)
M.E. van Putten (Merle)
Leerkracht
m.vanputten@polsstok.nl
 
S.  Richards (Sharon)
S. Richards (Sharon)
Leerkracht
s.richards@polsstok.nl
 
D.  Riechelman (Diana)
D. Riechelman (Diana)
Adjunct-directeur
d.riechelman@polsstok.nl
 
S.L.  Schenkers (Shirley)
S.L. Schenkers (Shirley)
Leerkracht
s.schenkers@polsstok.nl
 
D.   Sijmons (Daniëlle)
D. Sijmons (Daniëlle)
Leerkracht
d.sijmons@polsstok.nl
 
M.D.  Spieker (Manon)
M.D. Spieker (Manon)
Onderwijsassistent
m.spieker@polsstok.nl
 
N.C.C.  Tjong-A-Tham (Naomi)
N.C.C. Tjong-A-Tham (Naomi)
Leerkracht
n.tjongatham@polsstok.nl
 
M.M.A.  Vonk-Mandjes (Monica)
M.M.A. Vonk-Mandjes (Monica)
Conciërge
m.vonk@polsstok.nl
 
A.A.  Wijngaarde (Audrey)
A.A. Wijngaarde (Audrey)
Leerkracht
a.wijngaarde@polsstok.nl