Schoolteam

 

Ons schoolteam bestaat uit de directie, teamleden en andere medewerkers die intensief bij de school betrokken zijn. Ook worden er stagiaires op onze school opgeleid.

Niet alle teamleden hebben een groep.

Er zijn ook mensen die Remedial teaching geven. Dat betekent dat kinderen met achterstanden extra les en oefening krijgen. Verder zijn er klassenassistenten, is er een concierge en administratieve medewerkers op de school aanwezig.

Laatste nieuws

Waar is het nieuws te vinden?!
Waar is het nieuws te vinden?!
24/04/2017
Welkom ouder(s)/verzorger(s)! Sinds 2015 werkt ..
 

Medewerkers

 
S.A.  Accord (Sheila)
S.A. Accord (Sheila)
Leerkracht
s.accord@polsstok.nl
 
M.F.  Baak (Marisca)
M.F. Baak (Marisca)
Leerkracht
m.baak@polsstok.nl
 
J.  Baan (Jan)
J. Baan (Jan)
Leerkracht
j.baan@polsstok.nl
 
N.  Bekkali (Nadia)
N. Bekkali (Nadia)
Onderwijsassistent
n.bekkali@polsstok.nl
 
M.  Borst (Margo)
M. Borst (Margo)
Interne begeleider
m.borst@polsstok.nl
 
J.M. van den Bosch-Stalenhoef (José)
J.M. van den Bosch-Stalenhoef (José)
Leerkracht
j.bosch@polsstok.nl
 
J.H.  Bremer (Hanny)
J.H. Bremer (Hanny)
Administratief medewerker
h.bremer@polsstok.nl
 
J.L.  Brigitha-Tong Sang (Jane)
J.L. Brigitha-Tong Sang (Jane)
Leerkracht
j.brigitha@polsstok.nl
 
N.  Broekhuizen (Nikki)
N. Broekhuizen (Nikki)
Leerkracht
n.broekhuizen@polsstok.nl
 
B.J.B.  Commissaris (BartJan)
B.J.B. Commissaris (BartJan)
Directeur
bj.commissaris@polsstok.nl
 
O.C.  Floridas (Olivia)
O.C. Floridas (Olivia)
Leerkracht
o.floridas@polsstok.nl
 
A.H.  Gambier (Anneke)
A.H. Gambier (Anneke)
Leerkracht
a.gambier@polsstok.nl
 
D.Y.  Gillis (Denice)
D.Y. Gillis (Denice)
Leerkracht
d.gillis@polsstok.nl
 
C. de Gruiter (carolien)
C. de Gruiter (carolien)
Onderwijsassistent
c.degruiter@polsstok.nl
 
L.M.  Heister (Linsy)
L.M. Heister (Linsy)
Leerkracht
l.heister@polsstok.nl
 
V.  Karami (Vajiheh)
V. Karami (Vajiheh)
Administratief medewerker
v.karami@polsstok.nl
 
J.P.G.  Koekenbier (Joost)
J.P.G. Koekenbier (Joost)
Leerkracht
j.koekenbier@polsstok.nl
 
A. de Koning (Amber)
A. de Koning (Amber)
Leerkracht
a.dekoning@polsstok.nl
 
A.M.J.  Kuin (Anke)
A.M.J. Kuin (Anke)
Onderwijsassistent
a.kuin@polsstok.nl
 
M. de Leeuw (Marco)
M. de Leeuw (Marco)
Leerkracht
m.deleeuw@polsstok.nl
 
 

Medewerkers

 
S.J.F.  Luppers (Stefan)
S.J.F. Luppers (Stefan)
Leerkracht
s.luppers@polsstok.nl
 
D.  Matulessy (Dominique)
D. Matulessy (Dominique)
Leerkracht
d.matulessy@polsstok.nl
 
R.J.C.  Mettendaf (Ruth)
R.J.C. Mettendaf (Ruth)
Leerkracht
r.mettendaf@polsstok.nl
 
M.  Mohan (Marie)
M. Mohan (Marie)
Leerkracht
m.mohan@polsstok.nl
 
J.P.L.  Muntslag (Jamecia)
J.P.L. Muntslag (Jamecia)
Leerkracht
j.muntslag@polsstok.nl
 
C.  Noordhoek (Kees)
C. Noordhoek (Kees)
Onderwijsassistent
k.noordhoek@polsstok.nl
 
E.C.J.M. te  Pas (Eugenie)
E.C.J.M. te Pas (Eugenie)
Interne begeleider
e.tepas@polsstok.nl
 
M.E. van  Putten (Merle)
M.E. van Putten (Merle)
Leerkracht
m.vanputten@polsstok.nl
 
S.  Richards (Sharon)
S. Richards (Sharon)
Leerkracht
s.richards@polsstok.nl
 
D.  Riechelman (Diana)
D. Riechelman (Diana)
Leerkracht
d.riechelman@polsstok.nl
 
S.L.  Schenkers (Shirley)
S.L. Schenkers (Shirley)
Leerkracht
s.schenkers@polsstok.nl
 
N.D.  Schröder (Nicolette)
N.D. Schröder (Nicolette)
Adjunct-directeur
n.schroder@polsstok.nl
 
E.J.  Snoek (Elise)
E.J. Snoek (Elise)
Leerkracht
e.snoek@polsstok.nl
 
M.D.  Spieker (Manon)
M.D. Spieker (Manon)
Onderwijsassistent
m.spieker@polsstok.nl
 
J.  Staal (Jeffrey)
J. Staal (Jeffrey)
Onderwijsassistent
j.staal@polsstok.nl
 
S.P.  Suurs (Pien)
S.P. Suurs (Pien)
Leerkracht
p.suurs@polsstok.nl
 
N.C.  Vloeimans (Nanda)
N.C. Vloeimans (Nanda)
Leerkracht
n.vloeimans@polsstok.nl
 
M.M.A.  Vonk-Mandjes (Monica)
M.M.A. Vonk-Mandjes (Monica)
Conciërge
m.vonk@polsstok.nl
 
A.A.  Wijngaarde (Audrey)
A.A. Wijngaarde (Audrey)
Leerkracht
a.wijngaarde@polsstok.nl