Groepen en uw kind

 
Ieder jaar worden de groepen zorgvuldig door ons samengesteld. We houden rekening met de groepsgrootte en de ontwikkelingen van uw kind. Het aangeboden lesmateriaal biedt de mogelijkheid binnen de groep in zowel tempo als niveau rekening te houden met verschillen tussen de kinderen. In tempo door extra werk en in niveau met herhalings- of verrijkingsstof. Wij vinden het belangrijk dat kinderen zich veilig voelen in de groep.

Komende activiteiten

 
 
 
 

Groepen

 
1a-2a
Groep 1a-2a
D. Matulessy (Dominique) (d.matulessy@polsstok.nl)
 
1b-2b
Groep 1b-2b
S.A. Accord (Sheila) (s.accord@polsstok.nl)
 
1c-2c
Groep 1c-2c
M.F. Baak (Marisca) (m.baak@polsstok.nl)
 
1d-2d
Groep 1d-2d
S. Richards (Sharon) (s.richards@polsstok.nl)
 
3a
Groep 3a
D.Y. Gillis (Denice) (d.gillis@polsstok.nl)
 
3b
Groep 3b
M. Borst (Margo) (m.borst@polsstok.nl)
E.C.J.M. te Pas (Eugenie) (e.tepas@polsstok.nl)
 
4a
Groep 4a
J. Baan (Jan) (j.baan@polsstok.nl)
A. de Koning (Amber) (a.dekoning@polsstok.nl)
 
4b
Groep 4b
O.C. Floridas (Olivia) (o.floridas@polsstok.nl)
 
 

Groepen

 
5a
Groep 5a
J.M. van den Bosch-Stalenhoef (José) (j.bosch@polsstok.nl)
J.L. Brigitha-Tong Sang (Jane) (j.brigitha@polsstok.nl)
 
5b
Groep 5b
A.H. Gambier (Anneke) (a.gambier@polsstok.nl)
 
6a
Groep 6a
S.J.F. Luppers (Stefan) (s.luppers@polsstok.nl)
 
6b
Groep 6b
S.L. Schenkers (Shirley) (s.schenkers@polsstok.nl)
 
7b
Groep 7b
M. de Leeuw (Marco) (m.deleeuw@polsstok.nl)
 
8a
Groep 8a
D. Riechelman (Diana) (d.riechelman@polsstok.nl)
J.P.L. Muntslag (Jamecia) (j.muntslag@polsstok.nl)
 
8b
Groep 8b
M.E. van Putten (Merle) (m.vanputten@polsstok.nl)
N.H.E. Bongaardt (Naomi) (n.bongaardt@polsstok.nl)
 
Bewegingsonderwijs
Groep Bewegingsonderwijs
J.P.G. Koekenbier (Joost) (j.koekenbier@polsstok.nl)
S.J.F. Luppers (Stefan) (s.luppers@polsstok.nl)